Odtwarzacze muzyki, playery

Odtwarzacz mp3 – na co uważac?

www.bale.szczecin.pl

odtwarzacz_mp3_na_co_uwazac.jpg

Kupując odtwarzacz mp3 należy zwrócić uwagę na pewne elementy, jeśli chcemy kupić produkt oferujący najlepszą jakość dźwięku i odtwarzania. Po pierwsze, ważna jest długość działania na jednej baterii.

Sprawa jest jasna, im dłużej player jest w stanie pracować na baterii bądź akumulatorze, tym lepiej. Obecne MP3 potrafią działać od 8 nawet do 40 godzin na jednym ładowaniu.

Niestety producenci lubią zawyżać dane dotyczące pracy urządzenia podając wyśrubowane wyniki, które należy potraktować z dystansem. Kolejnym elementem jest wyświetlacz LCD.

Dla osób, które lubią wiedzieć, czego słuchają, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wbudowany wyświetlacz. Najczęściej spotykanymi typami ekranów są: monochromatyczne i kolorowe, oraz tzw.

OLED. Ważna jest też jakość wykonania.

Wiadomo, że niełatwo ocenić ją w trakcie zakupów, ale jeśli tylko mamy możliwość, warto dobrze przyjrzeć się czy poszczególne elementy obudowy dobrze do siebie przylegają oraz czy całość sprawia wrażenie trwałej konstrukcji. Dobry odtwarzacz powinien być również ergonomiczny, tzn.

powinien mieć dobrze rozmieszczone przyciski i atrakcyjne dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *